finálové súťaže (25) - podľa časov
triatlon10.00 ženy
bedmintonženy - štvorhra
10.00 o 3. miesto
14.30 finále
ženy - dvojhra /FAŠUNGOVÁ?/
14.30 o 3. miesto
finále
veslovanie12.30 muži - štvorka bez korm.
12.50 ženy - ľahká hmotnosť - párová dvojka
13.10 muži - ľahká hmotnosť - párová dvojka
13.30 ženy - skif
tenismuži - štvorhra /KLIŽAN, LACKO?/
13.00 o 3. miesto
15.00 finále
ženy - dvojhra /CIBULKOVÁ, HANTUCHOVÁ?/
13.00 o 3. miesto
15.00 finále
13.00 mix - o 3. miesto
strelectvo13.45 ženy - ŠPu 3x20 - finále /PEŠKOVÁ?/
16.00 ženy - trap - finále /ŠTEFEČEKOVÁ?/
vzpieranie
muži do 94 kg
16.30 B-skupina
20.00 A-skupina
športová gymnastikaženy - trampolína - jednotlivci
16.35 finále
atletika18.00 muži - chôdza na 20 km /KUČMÍN/
dráhová cyklistika
ženy - stíhacie preteky družstiev na 3000
18.45 finále
šermženy - kord - družstvá
19.00 o 3. miesto
20.15 finále
plávanie20.30 ženy - 50 m v.sp. /SYLLABOVÁ?/
20.36 muži - 1500 m v.sp.
21.07 ženy - 4x100 m pol.pret.
21.25 muži - 4x100 m pol.pret.
atletika20.30 ženy - disk
20.55 muži - diaľka
21.35 ženy - sedemboj - 800 m
22.15 muži - 10.000 m
22.55 ženy - 100 m -------------------------------------------------------------------
ostatné súťaže - podľa odvetví
atletika11.00 muži - 100 m rozbehy
11.05 ženy - sedemboj - diaľka
11.20 ženy - žrď - kvalifikácia
11.35 muži - 400 m - rozbehy
12.35 ženy - 3000 m prek. - rozbehy
12.40 ženy - sedemboj - oštep A/B
13.30 muži - 100 m - rozbehy
20.00 muži - 400 m prek. - semifinále
20.35 ženy - 100 m - semifinále
21.05 ženy - 400 m - semifinále
basketbalmuži
A-skupina
10.00 Tunisko - Francúzsko
15.30 Litva - USA
23.15 Nigéria - Argentína
B-skupina
12.15 Rusko - Španielsko
17.45 Čína - Brazília
21.00 Veľká Británia - Austrália
bedminton10.00 muži - štvorhra- semifinále
boxdo 49 kg, do 64 kg, do 81 kg
14.30 osemfinále
21.30 osemfinále
dráhová cyklistika11.00 muži - Omnium - lietajúce kolo
muži - šprint - kvalifikácia - 1/16-finále
17.00 muži - šprint - osemfinále, o 9-12. miesto
17.00 muži - Omnium - bodovacie preteky
17.10 ženy - stíhacie preteky družstiev na 3000 - kvalifikácia
futbalmuži - štvrťfinále
13.00 Manchester: 1.D - 2.C
15.30 Londýn: 1.B - 2.A
18.00 Newcastle: 1.C - 2.D
20.30 Cardiff: 1.A - 2.B
hádzanámuži
A-skupina
10.30 Tunisko - Veľká Británia
15.30 Švédsko - Argentína
20.30 Island - Francúzsko
B-skupina
12.15 Kórejská republika - Srbsko
17.15 Chorvátsko - Dánsko
22.15 Španielsko - Chorvátsko
jachting13.00 muži - Laser, ženy - Laser Radial - 9.,10. jazda
muži - 470er - 5.,6. jazda
ženy - 470er - 3.,4. jazda
Elliott 6m - kvalifikácia
muži, ženy - RS:X - 7.,8. jazda
jazdectvo11.30 skoky - jednotlivci, družstvá - 1. kvalifikácia
plážový volejbalmuži, ženy - osemfinále
10.00/14.00/18.00/22.00
pozemný hokejženy
A-skupina
11.45 Holandsko - Kórejská republika
14.45 Japonsko - Belgicko
17.00 Čína - Veľká Británia
B-skupina
09.30 Austrália - JAR
20.00 USA - Nový Zéland
22.15 Nemecko - Argentína
skoky do vody15.30 ženy - 3 m doska - semifinále
stolný tenis11.00 muži - družstvá - osemfinále (4)
15.30 ženy - družstvá - štvrťfinále
strelectvo
10.00 ženy - ŠPu 3x20 - kvalifikácia /PEŠKOVÁ/
ženy - trap - kvalifikácia /ŠTEFEČEKOVÁ/
šermženy - kord - družstvá
10.00 osemfinále, štvrťfinále, semifinále
16.00 o 7.,5. miesto
športová gymnastikaženy - trampolína - jednotlivci
15.00 kvalifikácia
16.35 finále
vodné pólomuži
A-skupina
16.30 Chorvátsko - Austrália
19.20 Grécko - Španielsko
20.40 Taliansko - Kazachstan
B-skupina
11.00 Srbsko - USA
12.20 Maďarsko - Veľká Británia
15.10 Čierna Hora - Rumunsko
volejbalmuži
A-skupina
12.30 Veľká Británia - Poľsko
15.45 Austrália - Taliansko
21.00 Argentína - Bulharsko
B-skupina
10.30 Nemecko - Tunisko
17.45 Rusko - USA
23.00 Brazília - Srbsko